Jdi na obsah Jdi na menu
 


Soutěž ženy 2013/2014

29. 5. 2014
p.   družstvo utkání V P K sety míče body
1.   VO TJ Lanškroun C 20 14 6 0 50:28 1775:1628 42
2.   VK Litomyšl A 18 12 6 0 43:26 1548:1482 38
3.   TJ Slovan Moravská Třebová A 16 11 5 0 38:23 1369:1246 32
4.   TJ Sokol Česká Třebová II A 18 11 7 0 39:33 1625:1470 32
5.   TJ Sokol Žamberk A 20 6 14 0 30:49 1613:1751 17
6.   VK Vysoké Mýto A 18 5 13 0 23:44 1351:1522 16
7.   TJ Žichlínek A 18 5 13 0 22:42 1296:1478 15

 

Rozpis skupiny

 
  1. kolo
2 31.08. 10:00 TJ Slovan Moravská Třebová A - VO TJ Lanškroun C Veselík 3:2(15,-21,-26,22,12)  
3 01.09. 10:00 TJ Sokol Česká Třebová II A - VK Vysoké Mýto A Maťátko 3:2(18,-15,-27,18,16)  
4 31.08. 10:00 TJ Sokol Žamberk A - VK Litomyšl A Jaromír Motl 1:3(19,-14,-20,-14)  
  2. kolo
6 31.08. 13:00 TJ Slovan Moravská Třebová A - VO TJ Lanškroun C   2:3(23,-22,-23,16,-12)  
7 01.09. 13:00 TJ Sokol Česká Třebová II A - VK Vysoké Mýto A   3:2(21,-13,16,-17,13)  
8 31.08. 13:00 TJ Sokol Žamberk A - VK Litomyšl A   3:2(-14,19,26,-15,10)  
  3. kolo
10 07.09. 10:00 VK Vysoké Mýto A - TJ Sokol Žamberk A Rejman 3:0(21,23,16)  
11 08.09. 10:00 VO TJ Lanškroun C - TJ Sokol Česká Třebová II A Petr Harašta 3:1(21,-13,28,28)  
12 08.09. 10:00 TJ Žichlínek A - TJ Slovan Moravská Třebová A František Harašta 0:3(-18,-21,-15)  
  4. kolo
14 07.09. 13:00 VK Vysoké Mýto A - TJ Sokol Žamberk A   3:0(17,18,21)  
15 08.09. 13:00 VO TJ Lanškroun C - TJ Sokol Česká Třebová II A   3:0(23,15,22)  
16 08.09. 13:00 TJ Žichlínek A - TJ Slovan Moravská Třebová A   1:3(-15,23,-14,-20)  
  5. kolo
18 15.09. 10:00 TJ Sokol Česká Třebová II A - TJ Žichlínek A Hübl 3:2(-21,7,-22,14,14)  
19 10.09. 17:00 TJ Sokol Žamberk A - VO TJ Lanškroun C Hübl 2:3(-23,16,18,-23,-16)  
20 14.09. 10:00 VK Litomyšl A - VK Vysoké Mýto A Drahoš 2:3(24,-24,-11,22,-12)  
  6. kolo
22 15.09. 13:00 TJ Sokol Česká Třebová II A - TJ Žichlínek A   3:1(-21,12,23,9)  
23 10.09. 19:00 TJ Sokol Žamberk A - VO TJ Lanškroun C   3:1(27,17,-16,22)  
24 14.09. 13:00 VK Litomyšl A - VK Vysoké Mýto A   3:0(21,19,22)  
  7. kolo
26 22.09. 10:00 VO TJ Lanškroun C - VK Litomyšl A Haraštová 3:1(22,16,-22,16)  
27 21.09. 10:00 TJ Žichlínek A - TJ Sokol Žamberk A Petr Harašta 3:2(-13,15,-12,24,12)  
28 21.09. 10:00 TJ Slovan Moravská Třebová A - TJ Sokol Česká Třebová II A František Harašta 3:2(19,-22,22,-16,12)  
  8. kolo
30 22.09. 13:00 VO TJ Lanškroun C - VK Litomyšl A   1:3(12,-16,-24,-18)  
31 21.09. 13:00 TJ Žichlínek A - TJ Sokol Žamberk A   0:3(-21,-22,-15)  
32 21.09. 13:00 TJ Slovan Moravská Třebová A - TJ Sokol Česká Třebová II A   3:0(16,19,21)  
  9. kolo
34 29.09. 10:00 TJ Sokol Žamberk A - TJ Slovan Moravská Třebová A Sochor 1:3(-14,-21,12,-21)  
35 11.10. 17:00 VK Litomyšl A - TJ Žichlínek A Ladislav Dostál 3:0(28,14,16)  
36 28.09. 10:00 VK Vysoké Mýto A - VO TJ Lanškroun C Kaštánek 1:3(-11,-21,22,-15)  
  10. kolo
38 29.09. 13:00 TJ Sokol Žamberk A - TJ Slovan Moravská Třebová A   0:3(-21,-23,-18)  
39 11.10. 19:00 VK Litomyšl A - TJ Žichlínek A   3:0(20,22,20)  
40 28.09. 13:00 VK Vysoké Mýto A - VO TJ Lanškroun C   3:2(-17,19,23,-20,8)  
  11. kolo
42 06.10. 10:00 TJ Žichlínek A - VK Vysoké Mýto A Fiala 3:0(20,18,18)  
43 05.10. 10:00 TJ Slovan Moravská Třebová A - VK Litomyšl A Ladislav Dostál 1:3(11,-20,-22,-23)  
44 06.10. 10:00 TJ Sokol Česká Třebová II A - TJ Sokol Žamberk A Rejman 2:3(21,-23,22,-22,-9)  
  12. kolo
46 06.10. 13:00 TJ Žichlínek A - VK Vysoké Mýto A   3:0(28,19,24)  
47 05.10. 13:00 TJ Slovan Moravská Třebová A - VK Litomyšl A   3:1(-23,19,22,13)  
48 06.10. 13:00 TJ Sokol Česká Třebová II A - TJ Sokol Žamberk A   3:1(21,-20,19,19)  
  13. kolo
50 12.10. 10:00 TJ Sokol Česká Třebová II A - VK Litomyšl A Ladislav Dostál 3:1 (20,18,-21,17)  
51 15.09. 10:00 VK Vysoké Mýto A - TJ Slovan Moravská Třebová A Veselík 3:1(19,-21,21,22)  
52 13.10. 10:00 VO TJ Lanškroun C - TJ Žichlínek A Janisch 3:0(18,25,23)  
  14. kolo
54 12.10. 13:00 TJ Sokol Česká Třebová II A - VK Litomyšl A   1:3 (-20,18,-20,-21)  
55 15.09. 13:00 VK Vysoké Mýto A - TJ Slovan Moravská Třebová A   0:3(-21,-15,-17)  
56 13.10. 13:00 VO TJ Lanškroun C - TJ Žichlínek A   3:0(14,18,22)  
  15. kolo
58 17.05. 10:00 VO TJ Lanškroun C - TJ Slovan Moravská Třebová A Maťátko 3:1 (-14,17,11,18)  
59 03.05. 10:00 VK Vysoké Mýto A - TJ Sokol Česká Třebová II A Mirek Krátký 0:3 (-8,-18,-20)  
60 03.05. 10:00 VK Litomyšl A - TJ Sokol Žamberk A František Harašta 3:1 (16,15,-27,11)  
  16. kolo
62 17.05. 13:00 VO TJ Lanškroun C - TJ Slovan Moravská Třebová A   3:0 (14,15,22)  
63 03.05. 13:00 VK Vysoké Mýto A - TJ Sokol Česká Třebová II A   0:3 (-7,-7,-14)  
64 03.05. 13:00 VK Litomyšl A - TJ Sokol Žamberk A   3:1 (-12,25,16,15)  
  17. kolo
66 10.05. 10:00 TJ Sokol Žamberk A - VK Vysoké Mýto A Lukáš Dostál 3:0 (21,20,21)  
67 11.05. 10:00 TJ Sokol Česká Třebová II A - VO TJ Lanškroun C Haraštová 0:3 (-21,-24,-22)  
68 10.05. 10:00 TJ Slovan Moravská Třebová A - TJ Žichlínek A František Harašta 3:0 (16,18,20)  
  18. kolo
70 10.05. 13:00 TJ Sokol Žamberk A - VK Vysoké Mýto A   3:2 (18,-23,17,-24,3)  
71 11.05. 13:00 TJ Sokol Česká Třebová II A - VO TJ Lanškroun C   3:1 (13,-24,22,21)  
72 10.05. 13:00 TJ Slovan Moravská Třebová A - TJ Žichlínek A   3:1 (17,16,-15,20)  
  19. kolo
74 18.05. 10:00 TJ Žichlínek A - TJ Sokol Česká Třebová II A Hübl 1:3 (-21,19,-19,-17)  
75 18.05. 10:00 VO TJ Lanškroun C - TJ Sokol Žamberk A Dostál Ladisav 3:1 (-14,17,11,18)  
76 17.05. 10:00 VK Vysoké Mýto A - VK Litomyšl A Dymáček 1:3 (-18,-19,19,-30)  
  20. kolo
78 18.05. 13:00 TJ Žichlínek A - TJ Sokol Česká Třebová II A   1:3 (-21,-20,28,-9)  
79 18.05. 13:00 VO TJ Lanškroun C - TJ Sokol Žamberk A   3:1 (23,4,-18,19)  
80 17.05. 13:00 VK Vysoké Mýto A - VK Litomyšl A   0:3 (-17,-22,-15)  
  21. kolo
82 24.05. 10:00 VK Litomyšl A - VO TJ Lanškroun C Petr Harašta 3:1 (-14,21,24,25)  
83 24.05. 10:00 TJ Sokol Žamberk A - TJ Žichlínek A Jaromír Motl 0:3 (-21,-11,-24)  
84 08.06. 10:00 TJ Sokol Česká Třebová II A - TJ Slovan Moravská Třebová A Maťátko    
  22. kolo
86 24.05. 13:00 VK Litomyšl A - VO TJ Lanškroun C   0:3 (-19,-17,-21)  
87 24.05. 13:00 TJ Sokol Žamberk A - TJ Žichlínek A   1:3 (24,-16,-14,-16)  
88 08.06. 13:00 TJ Sokol Česká Třebová II A - TJ Slovan Moravská Třebová A      
  23. kolo
90 31.05. 10:00 TJ Slovan Moravská Třebová A - TJ Sokol Žamberk A Ladislav Dostál    
91 01.06. 10:00 TJ Žichlínek A - VK Litomyšl A Haraštová    
92 01.06. 10:00 VO TJ Lanškroun C - VK Vysoké Mýto A František Harašta    
  24. kolo
94 31.05. 13:00 TJ Slovan Moravská Třebová A - TJ Sokol Žamberk A      
95 01.06. 13:00 TJ Žichlínek A - VK Litomyšl A      
96 01.06. 13:00 VO TJ Lanškroun C - VK Vysoké Mýto A      
  25. kolo
98 07.06. 10:00 VK Vysoké Mýto A - TJ Žichlínek A Janků    
99 07.06. 10:00 VK Litomyšl A - TJ Slovan Moravská Třebová A Drahoš    
100 07.06. 10:00 TJ Sokol Žamberk A - TJ Sokol Česká Třebová II A Lukáš Dostál    
  26. kolo
102 07.06. 13:00 VK Vysoké Mýto A - TJ Žichlínek A      
103 07.06. 13:00 VK Litomyšl A - TJ Slovan Moravská Třebová A      
104 07.06. 13:00 TJ Sokol Žamberk A - TJ Sokol Česká Třebová II A      
  27. kolo
106 14.06. 10:00 VK Litomyšl A - TJ Sokol Česká Třebová II A Husák    
107 14.06. 10:00 TJ Slovan Moravská Třebová A - VK Vysoké Mýto A František Harašta    
108 15.06. 10:00 TJ Žichlínek A - VO TJ Lanškroun C Haraštová    
  28. kolo
110 14.06. 13:00 VK Litomyšl A - TJ Sokol Česká Třebová II A      
111 14.06. 13:00 TJ Slovan Moravská Třebová A - VK Vysoké Mýto A      
112 15.06. 13:00 TJ Žichlínek A - VO TJ Lanškroun C  

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář