Jdi na obsah Jdi na menu
 


Soutěž muži 2014/2015

2. 11. 2014

Skupina PA-M-2B

Vedoucí soutěže:Jarmil Truhlář,530 09 Pardubice,Prodloužená 267,M:721212313 E:jarmil.truhlar@seznam.cz

p.   družstvo utkání V3 V2 P1 P0   sety míče body
1.   TJ Sokol Chleny A 12 9 2 1 0   35:9 1014:813 32
2.   Volejbalový klub Choceň C 12 9 1 1 1   33:10 998:846 30
3.   TJ Energetik Chvaletice B 12 7 0 0 5   23:17 900:852 21
4.   TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A 12 6 0 0 6   19:22 898:901 18
5.   VK Vysoké Mýto A 12 4 0 2 6   18:28 951:1016 14
6.   SK Spartak Slatiňany B 12 2 0 0 10   11:30 820:933 6
7.   VK Vysoké Mýto B 12 1 1 0 10   10:33 807:1027 5
 
 
  1. kolo
2 07.09. 10:00 TJ Sokol Chleny A - SK Spartak Slatiňany B Dymáček 3:1 (19,-15,23,18)  
3 30.08. 10:00 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A - VK Vysoké Mýto B Kučera Petr 3:1 (16,-22,19,21)  
4 14.09. 10:00 TJ Energetik Chvaletice B - VK Vysoké Mýto A Stehlík 3:0 (20,13,15)  
  2. kolo
6 07.09. 13:00 TJ Sokol Chleny A - SK Spartak Slatiňany B   3:0 (16,17,15)  
7 30.08. 13:00 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A - VK Vysoké Mýto B   3:1 (17,16,-21,19)  
8 14.09. 13:00 TJ Energetik Chvaletice B - VK Vysoké Mýto A   3:0 (13,15,20)  
  3. kolo
10 06.09. 10:00 VK Vysoké Mýto B - TJ Energetik Chvaletice B Bubák 0:3 (-17,-15,-17)  
11 14.09. 10:00 SK Spartak Slatiňany B - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A Dymáček 0:3 (-21,-20,-18)  
12 06.09. 10:00 Volejbalový klub Choceň C - TJ Sokol Chleny A Stehlík 2:3 (-17,19,22,-13,-8)  
  4. kolo
14 06.09. 13:00 VK Vysoké Mýto B - TJ Energetik Chvaletice B   3:1 (21,-22,23,19)  
15 14.09. 13:00 SK Spartak Slatiňany B - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A   0:3 (-17,-18,-14)  
16 06.09. 13:00 Volejbalový klub Choceň C - TJ Sokol Chleny A   3:2 (17,-23,14,-9,12)  
  5. kolo
18 13.09. 10:00 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A - Volejbalový klub Choceň C Hübl 0:3 (-26,-14,-17)  
19 13.09. 10:00 TJ Energetik Chvaletice B - SK Spartak Slatiňany B Sobotka 3:1 (24,20,-17,14)  
20 12.09. 16:00 VK Vysoké Mýto A - VK Vysoké Mýto B Veselík 3:1 (16,-20,15,13)  
  6. kolo
22 13.09. 13:00 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A - Volejbalový klub Choceň C   1:3 (-14,21,-16,-20)  
23 13.09. 13:00 TJ Energetik Chvaletice B - SK Spartak Slatiňany B   3:1 (14,16,-22,19)  
24 12.09. 18:00 VK Vysoké Mýto A - VK Vysoké Mýto B   2:3 (-20,-24,13,13,-13)  
  7. kolo
26 20.09. 10:00 SK Spartak Slatiňany B - VK Vysoké Mýto A Pavlíček 1:3 (10,-21,-10,-28)  
27 20.09. 10:00 TJ Energetik Chvaletice B - Volejbalový klub Choceň C Kaštánek 1:3 (-21,-23,23,-14)  
28 20.09. 10:00 TJ Sokol Chleny A - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A Slezák 3:0 (15,17,18)  
  8. kolo
30 20.09. 13:00 SK Spartak Slatiňany B - VK Vysoké Mýto A   1:3 (-17,-24,16,-15)  
31 20.09. 13:00 TJ Energetik Chvaletice B - Volejbalový klub Choceň C   0:3 (-22,-20,-13)  
32 20.09. 13:00 TJ Sokol Chleny A - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A   3:0 (20,14,16)  
  9. kolo
34 27.09. 10:00 TJ Energetik Chvaletice B - TJ Sokol Chleny A Sobotka 0:3 (-19,-12,-22)  
35 28.09. 10:00 VK Vysoké Mýto A - Volejbalový klub Choceň C Kučera 3:1 (-19,21,25,20)  
36 27.09. 10:00 VK Vysoké Mýto B - SK Spartak Slatiňany B Pavlíček 0:3 (-13,-9,-15)  
  10. kolo
38 27.09. 13:00 TJ Energetik Chvaletice B - TJ Sokol Chleny A   0:3 (-24,-9,-22)  
39 28.09. 13:00 VK Vysoké Mýto A - Volejbalový klub Choceň C   0:3 (-18,-19,-22)  
40 27.09. 13:00 VK Vysoké Mýto B - SK Spartak Slatiňany B   0:3 (-21,-16,-22)  
  11. kolo
42 04.10. 10:00 Volejbalový klub Choceň C - VK Vysoké Mýto B Hübl 3:0 (21,22,17)  
43 04.10. 10:00 TJ Sokol Chleny A - VK Vysoké Mýto A Dymáček 3:2 (-20,-18,11,24,13)  
44 04.10. 10:00 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A - TJ Energetik Chvaletice B Slezák 0:3 (-20,-23,-21)  
  12. kolo
46 04.10. 13:00 Volejbalový klub Choceň C - VK Vysoké Mýto B   3:0 (21,16,18)  
47 04.10. 13:00 TJ Sokol Chleny A - VK Vysoké Mýto A   3:0 (16,18,24)  
48 04.10. 13:00 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A - TJ Energetik Chvaletice B   0:3 (-24,-19,-22)  
  13. kolo
50 12.10. 10:00 VK Vysoké Mýto A - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A Veselík 1:3 (-16,19,-21,-10)  
51 05.10. 10:00 VK Vysoké Mýto B - TJ Sokol Chleny A Veselík 1:3 (-14,18,-12,-18)  
52 11.10. 10:00 SK Spartak Slatiňany B - Volejbalový klub Choceň C Dymáček 0:3 (-13,-22,-15)  
  14. kolo
54 12.10. 13:00 VK Vysoké Mýto A - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A   1:3 (-20,-18,25,-23)  
55 05.10. 13:00 VK Vysoké Mýto B - TJ Sokol Chleny A   0:3 (-17,-24,-21)  
56 11.10. 13:00 SK Spartak Slatiňany B - Volejbalový klub Choceň C   0:3 (-20,-19,-18)  
  15. kolo
58 02.05. 10:00 SK Spartak Slatiňany B - TJ Sokol Chleny A Pavlíček    
59 02.05. 10:00 VK Vysoké Mýto B - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A Veselík    
60 03.05. 10:00 VK Vysoké Mýto A - TJ Energetik Chvaletice B Kučera    
  16. kolo
62 02.05. 13:00 SK Spartak Slatiňany B - TJ Sokol Chleny A      
63 02.05. 13:00 VK Vysoké Mýto B - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A      
64 03.05. 13:00 VK Vysoké Mýto A - TJ Energetik Chvaletice B      
  17. kolo
66 09.05. 10:00 TJ Energetik Chvaletice B - VK Vysoké Mýto B Stehlík    
67 09.05. 10:00 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A - SK Spartak Slatiňany B Sochor    
68 09.05. 10:00 TJ Sokol Chleny A - Volejbalový klub Choceň C Slezák    
  18. kolo
70 09.05. 13:00 TJ Energetik Chvaletice B - VK Vysoké Mýto B      
71 09.05. 13:00 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A - SK Spartak Slatiňany B      
72 09.05. 13:00 TJ Sokol Chleny A - Volejbalový klub Choceň C      
  19. kolo
74 16.05. 10:00 Volejbalový klub Choceň C - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A Kaštánek    
75 16.05. 10:00 SK Spartak Slatiňany B - TJ Energetik Chvaletice B Pavlíček    
76 16.05. 10:00 VK Vysoké Mýto B - VK Vysoké Mýto A Veselík    
  20. kolo
78 16.05. 13:00 Volejbalový klub Choceň C - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A      
79 16.05. 13:00 SK Spartak Slatiňany B - TJ Energetik Chvaletice B      
80 16.05. 13:00 VK Vysoké Mýto B - VK Vysoké Mýto A      
  21. kolo
82 24.05. 10:00 VK Vysoké Mýto A - SK Spartak Slatiňany B Kučera    
83 23.05. 10:00 Volejbalový klub Choceň C - TJ Energetik Chvaletice B Bubák    
84 23.05. 10:00 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A - TJ Sokol Chleny A Kaštánek    
  22. kolo
86 24.05. 13:00 VK Vysoké Mýto A - SK Spartak Slatiňany B      
87 23.05. 13:00 Volejbalový klub Choceň C - TJ Energetik Chvaletice B      
88 23.05. 13:00 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A - TJ Sokol Chleny A      
  23. kolo
90 30.05. 10:00 TJ Sokol Chleny A - TJ Energetik Chvaletice B Stehlík    
91 30.05. 10:00 Volejbalový klub Choceň C - VK Vysoké Mýto A Kaštánek    
92 30.05. 10:00 SK Spartak Slatiňany B - VK Vysoké Mýto B Janků    
  24. kolo
94 30.05. 13:00 TJ Sokol Chleny A - TJ Energetik Chvaletice B      
95 30.05. 13:00 Volejbalový klub Choceň C - VK Vysoké Mýto A      
96 30.05. 13:00 SK Spartak Slatiňany B - VK Vysoké Mýto B      
  25. kolo
98 06.06. 10:00 VK Vysoké Mýto B - Volejbalový klub Choceň C Veselík    
99 07.06. 10:00 VK Vysoké Mýto A - TJ Sokol Chleny A Kučera    
100 06.06. 10:00 TJ Energetik Chvaletice B - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A Sobotka    
  26. kolo
102 06.06. 13:00 VK Vysoké Mýto B - Volejbalový klub Choceň C      
103 07.06. 13:00 VK Vysoké Mýto A - TJ Sokol Chleny A      
104 06.06. 13:00 TJ Energetik Chvaletice B - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A      
  27. kolo
106 13.06. 10:00 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A - VK Vysoké Mýto A Maťátko    
107 13.06. 10:00 TJ Sokol Chleny A - VK Vysoké Mýto B Sochor    
108 13.06. 10:00 Volejbalový klub Choceň C - SK Spartak Slatiňany B Kaštánek    
  28. kolo
110 13.06. 13:00 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A - VK Vysoké Mýto A      
111 13.06. 13:00 TJ Sokol Chleny A - VK Vysoké Mýto B      
112 13.06. 13:00 Volejbalový klub Choceň C - SK Spartak Slatiňany B